Удобный поиск по новостям: введите заголовок и выберите страну.
Акцент дня Украина   Россия   Весь мир
"Маріуполь" в овертаймі переміг "Юргорден" та вийшов до наступного раунду Ліги Європи

02.08.18

Наступним суперником "азовців" стануть французи....

"Київ-Баскет" завдяки перемозі в овертаймі з першого місця вийшов до наступного раунду Кубка Європи ФІБА
В останньому матчі групового етапу кияни здолали чемпіона Білорусі....
«Маріуполь» вийшов до наступного раунду кваліфікації Ліги Європи 2018/2019
В рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи 2018/2019 років відбувся матч-відповідь між «Маріуполем» і шведським «Юргорденом». Підсумковий рахунок зустрічі – 2:1 на користь української команди. Нагадаємо, що перший матч завершився нічиєю 1:1. Підопічні Олександра Бабича здобули перемогу лише в екстратаймі. Рахунок в матчі відкрив на ...
ПСЖ переміг "Боруссію" на порожньому стадіоні і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів уперше за 4 роки
Голи Неймара та Берната вивели парижан до наступного раунду....
Хто вже вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів
4 команди вже оформили путівки до наступного раунду....
Хто вже вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів
Хто вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів
8 команд оформили путівки до наступного раунду....
Фантастичний Мадрид. "Реал" переміг "Баварію" в овертаймі і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів
Роналду оформив хет-трик, забивши п'ять голів у протистоянні з мюнхенцями....
"Металіст" вийшов у груповий турнір Ліги Європи
Харків'яни лише в овертаймі здолали польський "Лєх"....
"Марсель" в овертаймі видряпав у "Зальцбурга" путівку у фінал Ліги Європи
Роланду забив важливий гол в овертаймі....
«Олімпік» залишає Лігу Європи 2017/2018, а «Олександрія» йде далі
Завершився третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи 2017/2018 років. На цій стадії Україну представляли «Олександрія» та «Олімпік». «Олександрія» – Астра –1:0 (перший матч – 0:0) Гол: Запорожан, 43 (з пенальті) Підопічним Шарана вдалося добути в домашніх стінах потрібний результат, і пройти до наступного раунду кваліфікації Ліги Європи. Єдини...