Удобный поиск по новостям: введите заголовок и выберите страну.

13.01.18

Дуже погана стрілянина завадила їм опинитися навіть у топ-10....

Збірна України з біатлону провалила змішану естафету в Остерсунді
Наші спортсмени фінішували на 11 місці....
Чоловіча збірна України з тріском провалила естафету на чемпіонаті світу з біатлону
Наші співвітчизники фінішували на 16 місці....
Жіноча збірна України по біатлону виграла золоту медаль на Олімпіаді в Сочі
Жіноча збірна України по біатлону виграла золоту медаль c естафеті 4х6 км. Про це повідомляється на офіційному сайті Зимових Олімпійських ігор в Сочі. Українська команда пройшла дистанцію за 1 годину 10 хвилин 02,5 секунди, допустивши всього 5 промахів. В склад команди входять Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валя Семеренко та Віта Семеренко......
Збірна України з біатлону назвала склади на спринти КС у Контіолахті
Чоловіча та жіноча гонки відбудуться в один день....
Збірна України з біатлону перемогла в естафеті на етапі КМ в Рупольдінгу
Жіноча збірна України з біатлону перемогла в естафеті на п'ятому етапі Кубка світу в німецькому Рупольдінгу. Про це йдеться в повідомленні Національного олімпійського комітету України в Facebook. "Українки здобувають "золото" в естафеті на 5 етапі Кубка світу в Рупольдінгу! Ірина Варвінець, Юлія Джима, Валя Семеренко, Олена Підгрушна, БРАВО!", - йд...
Жіноча збірна України з біатлону здобула срібло в естафеті на другому етапі Кубка світу
Відставання від збірної Німеччини склало 45 секунд....
Збірна України назвала склад на мас-старти з біатлону в Поклюці
Чоловіча та жіноча гонки відбудуться 20 грудня....
Збірна України стала четвертою у першій гонці чемпіонату світу з біатлону
Змішану естафету виграли французи....
Чоловіча збірна України з біатлону провалила спринтерську гонку на Кубку світу в Поклюці
Найкращий результат українців - 43 місце....
Чоловіча збірна України провалила гонку переслідування на Кубку Європи з біатлону
Швидше за всіх серед українців до фінішу дістався Віталій Кільчицький....